Brigáda spojená se spaním na Ostrově

V sobotu 1.6. od 9,00 h se koná brigáda. Až budeme s pracemi hotoví, odpoledne nás budou čekat zábavné hry a soutěže. Druhý den akci ukončíme v 9,00 h. Společně tak oslavíme den dětí. 🙂 S sebou: spacák, karimatku, oblečení na spaní, oblečení do přírody, buřty, pečivo, snídani, zápisník, tužku, hrnek, dobré boty, hygienu atd.. Budeme se těšit v sobotu.

Výprava světlušek a skautek do Štětic

Výprava do Štětic 12 – 13. 4. 2014 – jen pro světlušky a skautky.

Sraz je v sobotu 12. 4. V 8:20 na nádraží v Protivíně a návrat v neděli 13.4. v 15:30, také na nádraží v Protivíně. Věci děvčatům odvezeme na chalupu autem, aby si děvčata neničila záda. Na cestu z vlaku na chalupu jim bude stačit jen malý batůžek, jehož obsah je napsaný v seznamu.

S sebou:

Do malého batůžku a na sebe: dobré boty a oblečení na ven podle počasí, pláštěnku, 1x náhradní ponožky, láhev s pitím, malou sváču, tužku a zápisník, 170 Kč na společné jídlo a jízdenku.

Do sportovní tašky nebo krosny: Spacák, polštářek, karimatku, baterku, oblečení na spaní, spodní prádlo a ponožky na převlečení, kartáček a pastu na zuby, hřeben na vlasy, přezůvky, zavírací nůž a škrabku na brambory a každá světluška 1x brambor a 1x cibuli a kdo má, tak KPZ, pokud někdo užívá pravidelně léky, zabalte také léky, kartičku pojištěnce, časopis Světýlko.