Výprava světlušek a skautek do Štětic

Výprava do Štětic 12 – 13. 4. 2014 – jen pro světlušky a skautky.

Sraz je v sobotu 12. 4. V 8:20 na nádraží v Protivíně a návrat v neděli 13.4. v 15:30, také na nádraží v Protivíně. Věci děvčatům odvezeme na chalupu autem, aby si děvčata neničila záda. Na cestu z vlaku na chalupu jim bude stačit jen malý batůžek, jehož obsah je napsaný v seznamu.

S sebou:

Do malého batůžku a na sebe: dobré boty a oblečení na ven podle počasí, pláštěnku, 1x náhradní ponožky, láhev s pitím, malou sváču, tužku a zápisník, 170 Kč na společné jídlo a jízdenku.

Do sportovní tašky nebo krosny: Spacák, polštářek, karimatku, baterku, oblečení na spaní, spodní prádlo a ponožky na převlečení, kartáček a pastu na zuby, hřeben na vlasy, přezůvky, zavírací nůž a škrabku na brambory a každá světluška 1x brambor a 1x cibuli a kdo má, tak KPZ, pokud někdo užívá pravidelně léky, zabalte také léky, kartičku pojištěnce, časopis Světýlko.

Placení členských poplatků na rok 2014

Milé sestry a bratři,

je tu opět nový rok a přináší s sebou nejen radost a štěstí, ale i placení členských poplatků.  Výše poplatků se pro letošní rok opět nezměnila. Poplatek za členství bez časopisu je 350 Kč  a s časopisem 390 Kč. Více informací o časopisech najdete v registračním listu a na stránkách skautské křižovatky. Každý by měl s poplatkem odevzdat i vyplněný registrační list a noví členové také přihlášku do oddílu.

Poplatek můžete také zaplatit na bankovní účet našeho stediska: 0601406874/0600. Při platbě do banky prosím předem informujte sestru Kaboš (Alena Kulhová): tel. 737182686,  email: kabos@centrum.cz a do poznámky v platebním příkazu uveďte jméno člena za kterého je placeno, jako variabilní symbol potom můžete uvést jeho rodné číslo.

Členské poplatky, registrační listy a přihlášky odevzdejte nejpozději do 17. 1. 2014 (potom už nebude možné přidat časopis) buď na schůzkách, do prodejny kol pana Plívy u Sv. Anny, nebo přímo sestře Kaboš. Formuláře jsou k dispozici v sekci Ke stažení

Všem přeji krásný Silvestr a šťastný nový rok a pro radost přikládám novoročenku od bratra Robina

Kaboš