PF 2021

Milé sestry a milí bratři,

letošní rok se kvůli pandemii příliš nevydařil. Museli jsme zrušit spoustu schůzek a oslavu 75. výročí střediska jsme ani nezačali plánovat. Skaut je ale veselé mysli a koronavirus mu jí nevezme. Tak vám všem přeji veselé Vánoce a šťastný nový rok. Užijte si svátky nejlépe, jak to bude možné.

Letošní vánoční setkání oldskautů bylo plánované na neděli 27.12.2020 v 17:00 na Ostrově. Jestli se uskuteční, to nedokážu teď říct. Záleží na situaci, která nastane. Kolik lidí se bude moct stýkat vevnitř i venku. Já se bohužel letos nebudu moct zúčastnit. Zatím čekáme, jak se situace vyvine, ale tomu že přijedeme o vánocích do Čech, věřím čím dál tím méně. Proto za mě organizaci setkání převezme Šárka Koštelová. Pokud budete mít zájem a bude to vzhledem k protiepidemickým opatřením možné, ozvěte se jí a domluvte se. Můžete třeba jenom po obědě posedět chvilku s čajem na verandě dívčí klubovny. Tentokrát je setkání ve vašich rukou.

Doufám, že v létě bude všechno lepší, a naplánujeme si setkání celého střediska s pečením buřtů a zpěvem u kytary.  Ne jako oslavu výročí, ale jako oslavu toho, že se prostě můžeme sejít.

No a poslední méně příjemnou věcí, jako každoročně je placení „registrace“. Pro rok 2021 je to stejné jako loni: členství bez časopisu 560 Kč a členství s časopisem 600 Kč a 200 Kč za každé číslo v STS do 15.1.2021 nejpozději. Prosím všechny, aby posílali členské poplatky na bankovní účet střediska: 601406874/0600 .Do poznámky prosím napište, za koho se platí.


Pro správnou vánoční náladu si nezapomeňte dojít k Plívům pro Betlémské světlo, dorazí 19.12.2020.

Všem srdečně tisknu levici a přeji pevné zdraví i vašim rodinám

Vůdce střediska – Alena Kulhová (Kaboš)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.