23.10.2015 – Výprava na oslavy 100 let od vzniku prvního oddílu skautek v ČR

Výprava na oslavy 100 let od vzniku prvního oddílu skautek v ČR

Výprava skautek
Sraz je v pátek 23.10.2015 v 15:15 na náměstí na zastávce autobusu směr Praha. Jízdenky bude u sebe mít Kandi, ale pozor, možná bude řidič autobusu chtít zaplatit za zavazadla (bývalo to 10 Kč).Vážně se neopozděte, autobus jede v 15:25h !!!. Na autobusáku v Praze na vás bude čekat Kaboš a Inka a hned se přemístíme do klubovny skautů z Prahy 10, kde budete spát. Klubovna je v činžovním domě, topí se tam, je tam WC, sprcha, kuchyňka s nádobím a spí se na postelích ( karimatky nebudou potřeba). V sobotu nás čeká prohlídka Skautského institutu, výstava k víše zmíněnému výročí a hra po městě. V neděli se skautky vrátí do Protivína na náměstí v 15:20.

S sebou: obvyklé vybavení na vícedenní výpravu viz „Užitečné informace“ na našich stránkách), kroj a skautské tričko je samozřejmostí, 700 Kč (na autobus, ubytování a MHD a společné jídlo), večeře na první den (ostatní jídla budou společná), pláštěnka, lahev na pití, malý batůžek na sobotu (krosny si necháme v klubovně), přezůvky, mobily, foťáky a nabíječky :-)

Svou účast nahlašte Kabošovi na e-mail kabos@centrum.cz , nebo tel: 737 182 686 do neděle 18.10. 2015. Je to důležité kvůli zakoupení jízdenek do Prahy a zpět. Také nahlašte zda má dítě průkazku na poloviční slevu jízdného a nezapomeňte jí přibalit s sebou na výpravu.

Na skautky se těší Kaboš a Inuška

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *